We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

HARD BOP LEGACY VOL​.​1

by RIGA ROOM RECORDS

/
1.
2.
3.
4.
5.
6.

about

WATCH LATEST VIDEO :
youtu.be/0rBWFQIF2Xg

The CD “Deniss Pashkevich Hard Bop Legacy”, has been recorded during live session @ jazz nights associated with Andaluzijas Suns jazz events. Produced by Deniss Pashkevich.
This album will give you an idea and a great opportunity to enjoy well-known jazz and "hard bop" style compositions. Recording is dedication to jazz music performed in 50th’60th. That indicates the roots in Latvia during that period of time. Recording is dedication to our teachers and friends representing jazz music. To mention the most outstanding musicians as saxophonist Raimonds Raubiško, trumpeter Gunars Rozenbergs and many other artists who has shared knowledge of "be bop" and "hard bop" music style to the nation.

Deniss Pashkevich Hard Bop Legacy Vol.1 recorded live by Janis Ozolinsh.Deniss Pashkevich Hard Bop Legacy :

Deniss Pashkevich saxofons
Madars Kalninš klavieres
Kaspars Kurdeko bungas
Staņislavs Judins kontrabass


Har bop legacy jeb latviski Hard Bop mantojums!
Šastāvs ir Deniss Pashkevich producēts un iniciēts quartets.

Koncertprogramma ir tiešs "tilts" uz džeza muzikas vēsturi ,jo "Hard Bop" ir 50'60 gadu džeza mūzikas paveids , kas attīstijās ASV .
Tas tiek dēvēts par pēdējo dejojamo stilu džeza muzikas vēsturē.
Faktiski atšķirošā raksturīpašība salīdzinot ar ,,be bop,, vai ,,swing,, džeza muzikas paveidiem ir ritmiskajā un harmoniskajā stilistikā, kur muziķi pievēršas vairāk blues un gospel tradīcijām un intonācijām , kas savukārt klausītājiem liek ķermenim "svingot" līdzi .

Klausītāji dzirdēs Cliford Brown , Freddy Hubbard , Dexter Gordon , John Coltrane , Hank Mobley , Cannonbal Adderley , Art Blakey uc 50' gadu ,,Hard Bop" zvaigžu mūziku.


Nedaudz par sastāvu :


Basists Staņislavs Judins un bundzenieks Kaspars Kurdeko ir izcili instrumentālisti un džeza muziķi pierādijuši sevi kā izglītoti un inteliģenti mākslinieki , kas džeza muzikas izpildījumam ir vitāli svarīgi.
Mākslinieki, kuri koncertējuši visā pasaulē gan akadēmiskās muzikas ,gan deza žanros.
Kaspars Kurdeko un Madars Kalnīņš velta savu dzīves laiku pedagoģijā un nodod savas zināšanas tālāk , džeza mūzikas studentiem JV LV Muzikas akadēmijas džeza nodaļā.

Deniss Pashkevich un Madars Kalninš ir savas paaudzes vieni no izcilākajiem jazz muziķiem Baltijas valstīs. Ar izteiktām "saknēm" tieši ,,Hard Bop" stilā un ir starptautiski atzīti modernā džeza izpildītāji un arī autori.
Abus muziķus saista sena interese par 50'60 gadu džeza mūziku un žanra tradīciju. Īpaši , jo savu muzikālo izglitības ceļu ilgu laiku pavadījā kopā ar tādiem Latvijas Hard Bop meistariem kā - Gunārs Rozenbergs un arī Raimonds Raubiško.
Savā zinā Hard Bop legacy ir veltījums Latvijas džeza metru daiļradei un cieņas apliecinājums tiem, kuri ielika stiprus pamatus džeza muzikai Latvijā, Baltijā un ne tikai..

Džezā skanēt pa īstam tas ir dzīvesveids !

credits

released February 23, 2015

Deniss Pashkevich saxophone
Madars Kalninsh piano
Kaspars Kurdeko drums
Stanislav Judin bass


recorded by Janis Ozolinsh

Booking :
info@denisspashkevich.com

license

all rights reserved

tags

about

RIGA ROOM RECORDS Riga, Latvia

Riga Room Records is independant jazz and improvised music label founded by jazz musician Deniss Pashkevich

based in Riga, Latvia, Europa

rigaroom.lv

contact / help

Contact RIGA ROOM RECORDS

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like RIGA ROOM RECORDS, you may also like: